• kajakodajnia@gmail.com
  • 697 804 691

Trasy spływów

Obsługiwane przez nas Rzeki

Spływ kajakowy Wdą

Informacje na temat rzeki Wda

Proponowane przez nas trasy na rzece WDA (kliknij tutaj).

Wda to spokojna rzeka z szerokim korytem oraz praktycznie brakiem przeszkód. Idealnie nadaje się na spływ z dziećmi oraz na wielodniowy spływ relaksacyjny w gronie przyjaciół. Dookoła otoczona przez wspaniałą przyrodę rzeka, sprawia, że jest to idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Musisz choć raz popłynąć tą rzeką, a nigdy nie przestaniesz tam wracać.

Rzeka Wda w szczegółności przeznaczona jest na imprezy integracyjne z dużą liczbą uczestników oraz dla rodzin z dziećmi na wspólną aktywność i relaks na łonie natury. Wzdłuż Wdy znajduje się sporo miejscowości zapewniających nocleg oraz darmowe pola namiotowe.

Szczegółowy opis proponowanych tras rzeki Wda, klik -> Opis Wdy.
Tutaj możesz zobaczyć przebieg rzeki: mapa Wdy. Zapraszamy na spływ Wdą!

Spływ kajakowy Wierzycą

Informacje na temat rzeki Wierzyca

Proponowane przez nas trasy na rzece WIERZYCA (kliknij tutaj).

Wierzyca to ciekawa rzeka, która w większości jest łatwa, ale oferuje nam po drodze wiele niespodzianek. Płynąc jej korytem mijamy wiele ciekawych zabudowań, elektrowni oraz przepływamy przez tereny otoczone lasem i pięknymi polanami. Z jednej strony mamy duże spokojne rozlewiska w pobliżu elektrowni, z drugiej zaś wartki nurt i przeszkody w postaci przewróconych drzew.

Rzeka ta zadowoli tych, którzy znudzili się już relaksującym spływem Wdą a jeszcze nie chcieliby próbować Raduni. Więcej na temat rzeki możesz dowiedzieć się z broszury informacyjnej: Wierzyca - Nurty Natury, Nurty Kultury oraz Wierzyca - królestwo zimorodka.

Szczegółowy opis proponowanych tras rzeki Wierzyca, klik -> Opis Wierzyca.
Tutaj możesz zobaczyć przebieg rzeki: mapa Wierzycy. Zapraszamy na spływ Wierzycą!

Spływ kajakowy Radunią

Informacje na temat rzeki Radunia

Proponowane przez nas trasy na rzece RADUNIA (kliknij tutaj).

Radunia to rzeka dla średniozaawanowanych kajakarzy, którzy nie boją się wartkiego nurtu i potrafią szybko reagować podczas napotykanych przeszkód. Koryto rzeki prowadzi nas przez lasy, w okół cisza i spokój. Jedyne co słychać to odgłosy przyrody oraz rwącego nurtu Raduni.
Tutaj możesz zobaczyć przebieg rzeki: mapa Raduni. Zapraszamy na spływ Radunią!

Spływ kajakowy Wisłą

Informacje na temat rzeki Wisła

Proponujemy dwie trasy, z miejscowości Nowe do Gniewu oraz z Gniewu do Tczewa.

Wisła to rzeka zmienna i bardzo zależna od pogody. Prócz pogody bardzo zróżnicowany jest poziom wody w Wiśle. Podczas spokojnych warunków płynięcie Wisłą jest bardzo przyjemne i relaksujące. Koryto rzeki jest bardzo szerokie, jednak przy niskim poziomie wody często napotykamy na łachy, które utrudniają nieco spływ Wisłą.
Tutaj możesz zobaczyć przebieg rzeki: mapa Wisły. Zapraszamy na spływ Wisłą!