Wydarzenia[WYDARZENIE JUŻ SIE ODBYŁO - zapraszamy ponownie] Już od 5 lat regularnie organizujemy zimowy charytatywny spływ Mikołajów, przy okazji pomagając Amelce chorej na rzadką chorobę, zespół Retta.
Spływ zimowy połączony ze Świątecznym Jarmarkiem w Grodzisku Owidz położonym na Pomorzu.
Szczegóły na stronie wydarzenia: Charytatywny spływ Mikołajów.

Spływ połączony z gorącą atmosferą imprez latino. Tańczymy wszędzie - przy ognisku, podczas postojów, na łące, na mostach, na ulicach, wszędzie podążają za nami taneczne rytmy. W kolejnym roku warsztaty Bachaty poprowadzą dla nas Tymek & Ola oraz niespodzianka, którą ujawnimy z czasem.
Szczegóły i opis wydarzenia: Tańcospływ vol. 11.
Opis i relacja z minionego Tańcospływu: Tańcospływ - relacja.

Rycerski spływ do Zamku Krzyżackiego w Gniewie. Przebieramy się za rycerzy, szlachtę lub pospolitych chłopów i ruszamy na podbój Zamku. Nocujemy pod namiotami nieopodal Zamku, wspólna biesiada przy ognisku oraz wyprawa do Zamku na inscenizację "Vivat Vasa! Bitwa Dwóch Wazów 16262". Pierwszego dnia spływ Wierzycą, drugiego dnia spływ Wisłą.
Szczegóły i opis wydarzenia:
Gniewny spływ - Bitwa II Wazów
.

Spływ połączony z gorącą atmosferą imprez latino. Tańczymy wszędzie - przy ognisku, podczas postojów, na łące, na mostach, na ulicach, wszędzie podążają za nami taneczne rytmy.
Szczegóły i opis wydarzenia: Tańcospływ v.10 Lux Edition.
Opis i relacja z minionego Tańcospływu: Tańcospływ - relacja.

Spływ, koncert, imprezy, integracja, taniec! - Tak w skrócie można opisać Disco Spływ. Bawimy się wszędzie i wszędzie towarzyszą nam polskie rytmy Disco. Relaks podczas spływu, animacje taneczne, imprezy oraz koncert Disco, grill i ognisko.
Szczegóły i opis wydarzenia: Disco Spływ 2021 - Natura i Muzyka!.